Понеділок, 19.08.2019, 04:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Контакти
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Годинник
Мудрі думки
Вікно в Україну
Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну»
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"НОВА ПЕДАГОГІЧНА ДУМКА"     науково-методичний журнал

Головна » 2018 » Березень » 21 » Порядок подання публікацій до науково-методичного журналу "Нова педагогічна думка"
10:56
Порядок подання публікацій до науково-методичного журналу "Нова педагогічна думка"

Науково-методичний журнал «Нова педагогічна думка» входить до переліку наукових фахових видань України. У журналі друкуються статті з питань теорії, досвіду і практики педагогіки, дидактики, методики і технології навчання, виховання, народознавства, експериментальної роботи в навчальних закладах, професійної освіти, історії педагогіки та освіти, статті про діячів науки та освіти тощо.

Згідно з Постановою Президії ВАК України від 15.01.2003р. «Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліку ВАК України», до друку приймаються лише наукові статті, де присутні такі необхідні елементи: постановка проблем у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які опирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується дана стаття; формулювання цілей статті (постановка завдань); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку. Стаття повинна відповідати тематиці журналу і сучасному стану науки.

Усі автори науково-методичного журналу «Нова педагогічна думка» платять за друк статті. Один стандартний аркуш формату А4 через півтора інтервала 50 грн.

Оплату вартості статті потрібно здійснювати лише після затвердження публікації до друку.

Стаття подається українською мовою обсягом не менше 7 сторінок машинописного тексту, на аркушах білого паперу стандартного формату з використанням шрифтів текстового редактора Word 14 розміру через півтора інтервала. Електронний варіант статті подається на СD-диску чи USB флеш-накопичувачі або надсилається на адресу redakciya_roippo@ukr.net

До рукопису потрібно обов’язково додати зовнішню рецензію для авторів, що не мають наукового ступеня.

На окремому аркуші слід вказати повні імена всіх авторів та короткі відомості про них: місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, повна назва установи, де працює автор, адреса, телефони, особистий підпис. У правому верхньому кутку першої сторінки розміщується ім’я та прізвище автора, у лівому — визначений код Універсальної Десяткової Класифікації (УДК).

На початку статті подається короткий виклад її змісту (анотація) та ключові слова відповідно до тематики трьома мовами — українською, російською та англійською.

Якщо у тексті наявні рисунки, вони повинні мати підписи, відповідно кожна таблиця — заголовок.

Поля сторінок рукопису — 20 мм.

Текст статті повинен бути вичитаний, надрукований чітким контрастним шрифтом та підписаний автором. Рукописи мають бути відрецензовані.

У тексті статті мають бути посилання на використані джерела із зазначенням у квадратних дужках порядкового номера і сторінки цитованого джерела (наприклад [3, с.15]). При повторному посиланні у тексті на те ж саме джерело вказують його номер згідно зі списком (зазначається в списку один раз), змінюючи при потребі номери сторінок, томів, частин. Неприпустимі посилання на неопубліковані та незавершені роботи. Відповідальність за вірогідність фактів, цитат, власних імен, оголошень несуть автори публікацій.

Бібліографічний список подається так: Список використаної літератури — і надалі нумерований та в алфавітному порядку із зазначенням автора (прізвище, ініціали), місця видання, видавництва та року, обсягу (кількості сторінок), при посиланні на статтю — сторінок, на яких її вміщено у виданні.

Статті, що не відповідають зазначеним вимогам, не розглядаються.

Редакція залишає за собою право скорочувати статті та здійснювати літературне редагування, що не впливає на зміст статті.

Переглядів: 1545 | Додав: Natali | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 klov102  
Добрий день! Коли планується наступний випуск журналу?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]